Gülay M.

Kendin olmayı, varoluşunun sebebini bilmeyi, tam bir iç huzurla hayallerini ve aslında kendini yaşamayı seçtiğinde evren seni sonuna kadar destekler. Sen nasıl gideceğini bilemesende ruhun değişmeye hazır olduğunda ilahi plan yolunu aydınlatacak rehberinle seni buluşturur. Tıpkı benim yolumun bundan 10 yıl önce veciheyle karşılaştğı gibi. Ürkek utangaç bir çocuktum. Çocukluğum gençliğim hep bu duygunun karanlığında geçti. Söylemek istediklerim boğazımda düğümlendikçe düğümlenir, yüzüm kırmızının en parlak rengine bürünürdü saklansamda kimseler beni farketmese diye geçen yıllar. Söylemediklerim ve yapamadıklarım içimde kocaman yaralar oluştururdu. Şimdi ki farkındalığımla geriye dönüp  baktığımda  bugünlerimi  hayal ettiğimi ama bunun olabilirliğine dair hiç bir umudumun olmadığını hatırlıyorum. Ama birgün; o çocuk aklımla şunu dediğimi biliyorum.”Çamaşır makinasını bulan birileri varsa bence bu utangaçlığımı iyileştiricek birileride vardır.”?bu inancım sanıyorum beni veviheye getirdi ve  benim yaşamımdaki muhteşemlikler başladı ve doğmuş ama yaşayamamış ben sevgili vecihenin enerjisinde şifacılığında rehberliğinde yeniden doğdu??.varlığına şükran Veciheninde bu yoldaki ilk yıllarında başlayan yolculuğumuz  bugünlere kadar devam etti. Ben utangaçlık cümlesini arkamda bırakırken kendimi yaşayabilen yeteneklerimi geliştirebilen içimdeki coşkuyu huzuru artırıp etrafıma da yayan biri haline dönüştüm. “Sen değiştikçe dünya değişir ” sözü hayatımda öyle anlam buldu ki çalışmalarla bendeki değişim insan ilişkilerimi ve iş hayatımı  öyle güzel yerlere taşıdı ki ben huzura erdikçe hedeflerimi başardıkça asıl önemlisi ben mutlu ve huzurlu bir birey olmaya  başladıkça çevremde  ve  çocuklarımda o huzuru görmek tekamülümde vecihenin çalışmalarının en somut kanıtı haline dönüştü.

Yapılan seanslarla yaşamımda beni atalete sürükleyen durumların, korkularımın, adını koyamadığım huzursuzlukların altında yatan sebeblerin neler olduğuyla yüzleşmek ve bu duyguların aslında pek çoğunu atalarımdan ve geçmiş yaşamlarından getirmiş olduğu gerçekleriyle yüzleşmek insanı şaşırtırken, çalışmaların sonucunda bu duygulardan ve yüklerden kurtulmuş olmanın hafifliği ve özgürlüğü tarifsiz bir keyif.

Hatta bazen bazı durumlar oluyor ki eskiden beni çok yoran mutsuzluk ve öfkeye yenilmeme sebep olan durumları yaşamadığımı bir anı fark ettiğimde “oo çok iyiydim bunu nasıl başardım?”derken buluyorum kendimi ve cevap içerden geliyor.ruhsal rehberin sayesinde? (ki çoğu zaman bu geçiş okadar yumuşak oluyor ki sanki hiç o duyguyu  yaşamamışsınız gibi?)

Hayatımda yazmanın satırlar almayacağı  yüzde yüz değişimler yaşadığım  o kadar çok durum oldu ki   vecihenin innerspeak seanslarıyla.  Ve tabi ki” pin kodu” çalışmaları ile doğum tarihimden yola çıkılarak yapılan kendimi tanıma çalışmalarının katkısını unutmak olmaz.

Öfke kontrolü,iç huzur,kendine güven, özdeğer, özsaygı, hayır diyebilmek,haklarını korumak,para konularında yaşanılan tıkanıklar şuan aklım gelen bazı başlıklar. İnsan hayatını engelleyen o kadar çok duygu ve düşünceler var ki siz görmek istemesiniz de kendinizden kaçsanız da bir gün mutlaka yakanıza yapışıyor.Yol uzun görünse de siz adım attığınızda inanın yollar çok daha kolay aşılıyor yüklerinizi geride bıraktığınız için. Innner speak çalışmalarıyla yaşadığım farkındalıkla şimdi ki ben olmama katkı sağlayan usta rehberim Veciheye şükranlarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

Siz yeter ki değişmeyi seçin.rehberiniz size  mutlaka ışık olacaktır.