Inner Speak (İç Benlikle Konuşma) nedir?

Innerspeak nedir? Inner Speak, dünya çapında Jean Adrienne tarafından Amerika’dan tanıtılan bir yöntemdir. InnerSpeak, hayatın tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz eski kalıplardan, fiziksel acılardan, korkulardan ve diğer engellerden kurtulmak için araçlar sunar. Kas gücü testi (Kinesiyoloji) kullanan kolay ve etkili bir yöntemdir. Bu, iç benliğinizle iletişim kurmanıza yardımcı olur. Bilinçaltınızdan aldığınız cevaplar 144 dosyadan oluşan ayrıntılı bir el kitabında bulunabilir. Düşüncelerin veya egonun etkisi olmadan doğrudan iç benliğinizle iletişim kurmak mümkündür. InnerSpeak, akışa geri dönmek için sizi neyin beklediğini keşfeder. Bu etkili yöntemle, hayatınızın istediğiniz şekilde gitmeyen herhangi bir parçası üzerinde çalışabilirsiniz, örneğin ilişkiler, para, sağlık, korkular veya parmağınızı koyamayacağınız garip bir his. InnerSpeak, ışığınızı parlatmanıza yardımcı olur ve gerçek benliğinizi güçlendirerek içsel yolculuğunuzda size yardımcı olacak bir yöntemdir.

InnerSpeak (İç Benlikle Konuşma)

Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, iç benliğimiz veya bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan, yanlış programlardır. Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel boyutlardaki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir.

InnerSpeak ile neler başarabilirsiniz?

  • İç sesinizi dinlemeyi öğrenirsiniz;
  • Sınırlayıcı engellerden kurtularak hedeflerinize daha hızlı ulaşırsınız;
  • Bilinç durumunuzu yükseltebilirsiniz;
  • Bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu iyileştirebilirisiniz;
  • Davranışlarınızı ve ilişkilerinizi dikkatlice gözlemleyerek yaralarınızı (önceki yaşamlardan gelebilecek) iyileştirebilirsiniz.

Inner-Speak eğitimi almak için herhangi bir şart yoktur, şifacılık alanında çalışan veya çalışmayan dileyen herkes bu uygulaması kolay ve basit olan arınma yönteminin eğitimini alabilir. Inner-Speak Güçlendirme eğitiminden sonra kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve başkaları için arındırıcı ve şifalandırıcı Inner-Speak seansları yapabilir hale gelirsiniz. Inner-Speak eğitimi, her şeyden önce, içsel gücünüzü elinize almak ve yaşam misyonunuzun yolunda yürümenizi kolaylaştırmak adına kendinize yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır. 

Inner Speak (İç Benlikle Konuşma) seansı ve eğitimleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir