2023 Yılında Bizi Neler Bekliyor?: Maneviyat ve Güven

Ve 2023 yılı geldi. 2022’nin bu son gününde her yıl olduğu gibi bu yıl bizleri nelerin beklediğinden bahsetmek istiyorum sizlere. Hazırsanız yeni yılın getirilerine bakalım.

2023 Yılının Getirileri

2023 toplamında 7 rakamını getiriyor. Yedi rakamının getirileriyse: maneviyat, güven, ince hesap yapmaktır. Maneviyat ile iç dünyaya, ruhsal, spitiüel dünyaya verilen önem artacaktır.

“Maneviyatımı nasıl güçlendirebilirim?

Nasıl iyileşebilririm, nasıl değişebilirim?” gibi bir arayış ve koşuşturmada olacak insanoğlu. Derinliğine ulaşmak, özümüze ulaşıp öz benlikle bir bütün olarak yaşamak. Çünkü şifa orada, çare orada, çözüm orada. Ayrı olmadığımızı bilerek bütünleşerek daha güvenli, daha cesaretle daha huzurlu bir yaşam deneyimlemek adına bu koşuşturma, bu araştırma, bu yönlendirme içinde olacağız.

Güvenli, cesaretli ve huzurlu bir yaşam isteği ve ihtiyacı içerisinde olacağız bu yıl. Bu da sessizlik ve huzur ihtiyacımızı artıracak.

2023 yılı ayrıca kusursuzluk özlemi içerisinde çaba gösterdiğimiz bir yıl olacak. Ancak bu durumu denegede tutmamız önemli. Çünkü hepimizde mükemmeliyetçilik bulunmakta ve eğer dengede tutamazsak bizim için olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Yedi rakamının getirdiği enerji ile eskiye duyulan özlem artabilir. Çünkü yedi rakamı eskiye götürür, eskiye olan özlemi ve isteği artırır. Ayrıca daha bireysel olduğumuz, daha çok yalnız kalmak istediğimiz bir 2023 yılı da bizleri bekliyor. Güveni daha çok sorguladığımız, kendimize, hayata ve çevremizdeki bireylere güven duymakla alaklı olarak daha çok sorgulamada olduğumuz ve bunun deneyimlerini daha sıklıkla yaşadığımız bir yıl olacak.

Evren, bu rakamın enerjisiyle mistik tarafımızı güçlendirerek kendi kullanma kılavuzunu bize çözdürecek. Ya bunu gerçekten süreci kabuulenerek keyifli gerçekleştireceğiz, ya da direnirsek zorlu yollardan geçerek öğreteneceğiz. 2023 yılı şifa çalışmalarının, meditasyonun, yoga gibi pratiklerin çok önde olduğu, iyi geldiği bir yıl olacak Bu uygulamalar bizi çözüme de ulaştıracak.

İnce ince hesaplar ve teorilerden çok fazla konuşulduğu, gizli saklı bilgilerin ortaya çıktığı, şeffaflığın ortada olduğu bir yıl olacak 2023. Ayrıca bilincimiz yükseldikçe sorularımızn cevabına daha çabuk ve kolay ulaşma yöntemine sahip olacağız.

7 Rakamının Negatif Yönü

Guraya kadar 2023 yılının rakamsal değerinin getirilerinden bahsettik. Ancak bir de bu rakamın beraberinde getireceği negatif yönden de bahsetmemiz gerek.

Akışa direnememek: Eğer akışa uymaz, değişmez ve önüşmezsek hayat bizi zorla da olsa değiştirecektir. Bize değişimi zor ve acı dolu yollardan yaptıracaktır. Bu nedenle, inatlaşmamalı, hayatın akışına uymalı, gelen yenilikleri sevgi ile kabul etmeli, değişim ve dönüşüme açık olmalı, verilen sembolleri ve mesajları dinlemeli, okumalı ve ciddiye almalıyız. Eğer açık olur ve kabullenirsek değişim yolculuğumuz daha kolay ve eğlenceli bir şekilde ilerleyecektir.

Ancak karşı durur, direnirsek yedi rakamının getirilerini dengeleyemezsek derin güvensizlikler, çalkantılar, baskı ve inançsızlık gibi derin ve güçlü duygularla mücadele etmek durumunda kalabiliriz.

Bağımlılık: Bu yılın getirdiği bir diğer negatif etki de bağımlılık. İlişkilerdeki bağımlılıklar, alkol, sigara gibi madde bağımlılıkları, duygusal bağımlıklar bu yıl sınav olarak karşımıza çıkması muhtemel konulardır. Bu tür bağımlılıklarımızı yenmek ve dengelemek önemlidir.

Maddiyat

Diğer konularda olduğu gibi maddi konularda da hesabımızı bildiğimiz, daha dengeli harcamalar yapmak durumunda olduğumuz bir dönem olacak.

Son Olarak

Hepimizin bildiği gibi bu yaşam oyunu her zaman pozitif, sevgi dolu ve olumlu gitmiyor. Hayat bizlere artı ve eksi taraflarıyla sunulduğu için denge kurmayı öğretecek. Artı ve eksileriyle mükemmel oluşumun farkında olacağız. Bu durum da kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacak. Zorlu b,r yıl geçirdik evet, ancak birkaç ay daha zorluklar ve baskılar yaşayacağız. Fakat çoğumuz bilincimizi temizlemeye, hayat amacımızı nasıl kolaylıkla yerine getiririz gibi bir bilinçle hareket ettiğimiz için zorlukları kolaylıkla çözüp yol alacağımızı hissediyorum.

Var oluşun daha çok özüyle bütünleştiğimiz, saygının, şükretmenin arttığı, doğal, içten ve samimi olabildiğimiz, kendimizle barıştığımız bir 2023 yılı yaşayacağız. Duyarlılığımızın arttığı bir yıl olacak. Derinde ilahi sevgiyi hissettiğimiz bununla iyileştiğimiz ve dönüştüğümüz bir yıl olacak.

Gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin gerçek olacağı bir yıl olsun 2023…

Enerji çalışmaları ve daha fazlası için hazırlamış olduğum videolara buradan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir