Kristal Çocuk ve 9 Özelliği

Bu hafta sıra indigo çocuktan sonra gelen ve serimizin ikinci yazısını oluşturan kristal çocukta. Serimizin bu ikinci yazısında sizlere kristal çocuğun ne olduğundan, ne gibi özel amaçlar doğrultusunda dünyaya geldiklerinden ve ayırt edici özelliklerinden bahsedeceğim.

Kristal Çocuk Nedir?

İndigo çocuklarda olduğu gibi kristal çocuklar da belirli yıllar içerisinde dünyaya gelmişlerdir. 2001 yılından sonra doğan ve benzersiz kişilik özelliklerine sahip olan özel çocuklardır. Kristal çocuk olarak adlandırılmalarının nedeni taç çakralarındaki yüksek titreşimlerdir.

Bazen Yıldız Tohumları veya Işık İşçileri olarak anılan Kristaller, dünyayı değiştirmek amacıyla İndigo çocukları takip eden ve Gökkuşağı çocuklarından önce gelen ikinci insan dalgası olarak belirtilmektedir.

Krsital Çocukların Görevleri

Yazının giriş kısmında da belirttiğim gibi bu nesil çocukları özel bir amaç ve görevle dünya gelmektedirler. İndigolar, yolu açmak ve modası geçmiş ritüelleri ve kurumları yıkmak için buradayken, Kristaller eski ve yeni arasında köprü görevi görmektedirler. Bunu da yeni yaşam biçimleri geliştirerek, biçimlendirerek ve yaratarak yapmaktalar. Kristaller genellikle bu nadir ruhları destekleme ve koruma becerisine sahip olan İndigo ebeveynlerinden doğarlar.

Ayırt Edici Özellikleri Nelerdir?

1.Benzersiz Gözlere sahip olmak: Bir Kristal çocuk hakkında fark edeceğiniz ilk şey gözleridir. Genellikle büyük, güzel renkli ve büyüleyici gözlere sahiptirler. Bir Kristalin gözleri ruhuna açılan bir penceredir. Ancak, bu çocuklar görünüşten çok daha fazlasıdır!

2.Yaşlı bir ruha sahip olmak: İndigolarda olduğu gibi kristallerde de ayırt edici özelliklerden biri yaşlı bir ruha sahip olmalarıdır. Kristal bir çocukla vakit geçirirseniz, onların “yaşlı ruh” enerjisini kolaylıkla fark edebilirsiniz.

3. Korkusuz olmak: Kristal çocukların “eksiklik” inancı olmadan doğdukları söylenir. Bu durum da onların doğal olarak korkusuz çocuklar olmalarına sebep olmaktadır. Her şeyin yolunda gideceğine dair olan güven ve inançlarıyla bilinmeze doğru yol alabilirler.

4. Hayal gücüne sahip olmak: Birçoğumuzun çocukken hayali arkadaşları vardı, ama bir Kristal çocuk için bu sadece hayal gücü değildir. Kristal çocukların inanılmaz bir yaratıcılık ve sanatsal ifade duygusu vardır ve onların canlı “hayalleri” dediğimiz şey, dünyayı gerçekten nasıl gördükleri olabilir.

5. Psişik yeteneğe sahip olmak: Bazıları, Kristal çocukların tipik bir kişinin duyularının çok ötesinde işitebildiğini, görebildiğini ve hissedebildiğini ve bunun da hızlı bir şekilde aşırı uyarılmış hissetmelerine yol açabileceğini söylüyor. Şifacılık Kristallerde doğuştan var olan bir yetenektir. Psişik yeteneklerinin çoğu fiziksel ve duygusal şifa, doğa ile iletişim ve hatta telekineziden (nesneleri zihinle hareket ettirme yeteneği) oluşmaktadır..

6. Doğayla Bağlantı kurmak: Doğa ve bu çocuklar bir bütündür. Kristal çocuklar perileri ve diğer mistik varlıkları gördüklerini söyleyebilir ve kayalarla, kristallerle veya doğada sessizce oturarak saatler geçirebilirler.

7. Bağışlayıcılık: Affedici ve bağışlayıcı olmak normal insanlar için ne kadar zor olsa da kristal çocuklar için durum hiç de öyle sanıldığı gibi zor değildir. Çünkü Kristallerin ruhunda, ailesinde ve bir bütün olarak dünyada barışa derin bir ihtiyaç bulunmaktadır. Bu durum, onları muhtemelen en affedici nesil yapar ve kendilerine yanlış yapanlara karşı kin besleyecek türden insanlar değildirler.

8. Koşulsuz Sevgi: Sevgi her zaman hepimiz için koşulsuz değildir. Ancak kristaller için durum tam tersidir. dünyaya sevgiyi yaymak için gelmiş olan bu nesil için herhangi bir koşula ihtiyaç yoktur.

9. Geç Konuşmak: Kristallerin bir diğer ayırt edici özelliği ise geç konuşmalarıdır. Bunun nedeni, yaşlı ruhların daha sessiz ve daha içe dönük olma eğiliminde olmalarıdır. Küçük çocuklar olarak bile, dikkatlerini dışarıya değil içlerine yöneltme ve zengin bir iç yaşama sahip olma olasılıkları daha yüksektir.

Kristal Çocuk Kitabı
Kristal Çocuklar

Kristal çocuklarla ilgli daha ayrıntılı bilgi edinmek için Doreen Virtue’nin kaleme almış olduğu “Kristal Çocuklar” adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim.

Enerji ve daha fazlası ile ilgili olarak hazırlamış olduğum videolara buradan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir