SAYILARIN ANLAMLARI: HER RAKAM BİZE BİR MESAJ İLETİYOR

Evrende hayvanların, renklerin ve daha birçok şeyin olduğu gibi rakamların da bize sunduğu mesajlar mevcuttur. Bu mesajları sayıların anlamları aracılığıyla öğrenebiliriz. Doğum tarihimizle başlayan kişiliğimizi, karakterimizi, neler yasayabileceğimizi bize anlatan, her alanda hayatımızda yer alan, kullandığımız sayılar anlamlarıyla olumlu ve olumsuz olarak bize yol gösterir ve mesajlar verir. Yeter ki dikkat edelim, farkında olup mesajları doğru yorumlayalım.

RAKAMLARIN GÜCÜ

Evimizin, apartmanımızın, sokağımızın numaralarının hepsinin anlamları vardır. Doğru yorumlayıp bize verdiği mesajı değerlendirmeliyiz. Mesajlar sayılarla her an hayatımızdadır. Trafik plakaları, etiketler, saat, rüya vs. ile karşımıza çıkar. Rakamların tek tek olduğu gibi bir araya geldiklerinde verdikleri mesajlar da bulunmaktadır. Gelin şimdi ilk olarak rakamların bize ne gibi mesajlar verdiğine bakalım.

1 rakamı:

Düşüncelerinle yaratıyorsun, düşüncelerine dikkat et.

2 rakamı:

Evrenin sevgisi desteği seninle sevgide kalarak yola devam et.

3 rakamı:

Bilgelerden üstatlardan yükselmiş varlıklardan destek var.

4 rakamı:

Duaların duyuluyor ve melekler senin yanında hallediyorlar.

5 rakamı:

Değişim var ve başladı, ufak tefek zorluklar olacak ama çözülecek.

6 rakamı:

Madde alemi ile ve karma sorunlarına işaret eder.

7 rakamı:

Şansı, mucizeleri ifade eder.

8 rakamı:

Evrenin bolluk ve zenginliğini sonsuzluğu anlatır.

9 rakamı:

Bir sürecin, bir şeylerin tamamlandığını anlatır yeni bir surece geçmeyi ifade eder.

0 rakamı:

Yaradan seninle ve seni seviyor.

Sayılar kendi başlarına olduğu gibi bir araya geldiklerinde de çok güçlü enerji ve mesajlar içermektedirler. Sayılar bir araya geldiklerinde ise verdikleri mesajlar değişiklik göstermektedir. İki, üç veya daha fazla rakam bir arada olduğunda veya anlamlarını bildiğimiz rakamlar bir araya geldiklerinde bunların verdikleri mesajları anlamlarıyla okumalıyız.

Sizlerle bir araya gelen sayıların anlamları hakkında birkaç örnek paylaşmak istiyorum.

11 sayısı:

Yeni yaratımlar düşüncelerinle yaratıyorsun düşüncelerine dikkat et pozitif yaratımlar gerçekleştir.

12 sayısı:

Sevgiye dair iyileşmenin ilişkilerde özellikle ve de yaşamında iyileşmeyi bekleyen durumların iyileşiyor olduğunu gösterir.

13 sayısı:

Dua et, süreç zorlu ancak üstatlar sana destek oluyor.

14 sayısı:

Ruhsal yolculuğunu zihinde engelliyorsun, zihindesin. Dua et, güven ki olumlu yaratımlar gerçekleşsin.

Bir araya gelen rakamların yanı sıra zıt rakamlı sayıların da bizlere verdiği güçlü mesajlar bulunmaktadır. 21/12, 34/43 gibi zıt rakamlar tersliği ifade ederler. Hangi durumda ve duyguda iseniz orada bir sorun olduğunu gösterir.

Zıt rakamların yanı sıra birbirini tekrar eden 111, 1313, 222, 1717 gibi rakamlar da güçlü mesajlar içermektedir. Bunları gördüğümüzde enerjinin çok yüksek olduğunu, yüksek bir titreşimin olduğunu fark etmeliyiz. Aynı zamanda bu tekrar eden rakamlar, pozitif yaratımın güçlü bir şekilde gerçekleştiğini ifade etmektedir.  

Hepinize sayılar ve mesajlarıyla dolu, keyifli yolculuklar diliyorum.

Konu ile ilgili hazırlamış olduğum videoyu buradan izleyebilirsiniz.

6 thoughts on “SAYILARIN ANLAMLARI: HER RAKAM BİZE BİR MESAJ İLETİYOR

 1. Aysun

  Merhebalar. Ben bi zaman meditasyon yapmiştım sevdiğin insanı cekmek icin şimdi kitap okuyordum ve 99 cu sayfada sevdigim insanin ismine rasladim ismiyse normal turk adlari felan degil yani her zaman rastlamayacagimiz turden. Sizce bu evrenden gelen bir mesajmi ve ne anlama geliyor?

  Reply
  1. Vecihe Çınar Post author

   9 rakamı tamamlanmak,bütünleşmek ya da bir dönemi tamamlayıp yeni bir döngüye geçmek anlamına gelmektedir. 99.sayfada bu durumla karşılaşmak niyetlerinin, dileklerinin yep yeni bir açılıma hazır olduğunu göstermektedir.
   Sevgiler,
   Vecihe Çınar

   Reply
 2. Egit

  Merhaba rüyamda 34128 rakamlarını gördüm bu ne anlama geliyor ? Uzun bir süredir araştırıyorum lakin bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Reply
  1. Vecihe Çınar Post author

   Bu sorunuza rakamların enerjisini yorumlayarak cevaplandırmak istedim. Yaratıcılığınızı kullanarak ve yaratıcılığınıza güvenerek detaylı bir araştırmayla hangi alanda hizmet ediyorsanız liderlik vasfınızı ortaya çıkarıp kendinize güvenerek sevgi ve şefkatle dengede kalmanız gerektiğine işaret etmektedir. Ayrıca maddi boyutta köklenmek, güçlenmek için hem yetenek ve bilginize güvenmeniz hem de maddi anlamda doğru yatırımlar ve hamleler yapmanız konusunda bir desteğe ihtiyacınız olduğunun göstergesi olabilir bu rakamlar.

   Reply
 3. Sinem

  Merhaba sürekli karşıma 472 rakamı çıkıyor. İlkokulda sıra numaramdı. Son yıllarda abartısız Hergün plaka, telefon numarası, rastgele kitap açıyorum 472. Sayfa Google 472 yazdım Ağrının telefon alan kodu çıktı eşim Ağrılı bu kadar tesadüf olamaz. Sanırım takıntı haline getirdim :((

  Reply
  1. Vecihe Çınar Post author

   Merhabalar Sinem Hanım,
   4-7-2 rakamlarının tek tek anlamlarını değerlendirmenizi öneririm.
   4 rakamı değişimi ifade eder. Bir değişim aşamasında değişim döngüsünde olabilirsiniz, bu yüzden hayatınızı dört bir taraftan ele alarak gözden geçirin.
   7 rakamı ruhsallık rakamıdır, ruhsal boyutta bir sıçrama olabilir bunun işaret olabilir.
   2 rakamı denge rakamıdır, dengede-sevgide kalmanızı öneriyor olabilir.
   Ben genelde şunu tavsiye ediyorum, 472 bu kadar fazla çıkıyorsa karşınıza hayatınızı gözden geçirin. Size bir şifası var bu rakamların, bu sayının o yüzden şu şekilde niyet edebilirsiniz.
   “4-7-2 rakamlarının frekanslarını aktif ediyorum ve bana şifa aktarmasını rehberlik etmesine izin veriyorum.” dedikten sonra uyandıktan sonra bir kaç gün üst üste bu niyeti yapın, sonra hayatınızı gözlemleyin.
   Neyi değiştirmeniz gerekiyor, neredesiniz? neler yapmanız gerektiği karşınıza çıkacaktır. Umarım rakamları tek tek açıklamalar da yardımcı olmuştur.
   Sevgiyle Kalın.
   Vecihe Çınar

   Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir