2022 Yılından Neler Bekliyoruz?

Vee heyecanla, yeni isteklerimiz, dualarımız, ritüellerimiz ve niyetlerimizle 2022 yılı başladı. Bu yıla giriş yapmadan önce yeni yıl için niyet ve isteklerimizle yapabileceğimiz spiritüel çalışmalardan bahsetmiştim sizlere.

Yeni yılın bu ilk gününde ise 2022 yılında bizleri neler beklediğinden, neleri değiştirmemiz ve dönüştürmemiz gerektiğinden ve bu yılın numerolojik olarak neleri beraberinde getirdiğinden bahsedeceğim. Hazırsanız başlıyoruz 🙂

2022 Yılı Numerolojisi

2022 yılı ilk bakışta bol ikilerden oluşan bir yıl olarak görünse de numeroloji bizlere daha da fazlasını söylemekte. Bu yıl üç 2 rakamının toplamından oluşmakta.

2+0+2+2=6

Tüm dünya olarak bu yıl 6 rakamının enerjisinie giriş yaptık. ama öncelikle içerisinde bu kadar 2 rakamı bulunan bir yıl olunca 2 rakamından bahsetmeden geçemeyeceğiz.

2 rakamı yoğun bir dişil (anaç) enerjidir. Yoğun bir sevgiyi içerir ve sevmeyi öğretir. Sevgiyle bakmak, büyütmek ve yol göstermektir. bu yıl bu konularda biraz zorlanacağız gibi görünüyor. Çünkü rakam fazla sayıda olunca, hiç olmaması gibi dengesizliği de beraberinde getirir. İşte bu noktada 6 rakamının enerjisine dikkat etmemiz gerekmekte. Çünkü bu yıl en yoğun şekilde 6 rakamının enerjisini yaşayacağız. 6 rakamı dengedir. Keyifi, sorumluluk almayı, vicdanlı olmayı, hak hukuk konularına dikkat etmeyi beraberinde getirir. Mesleki, ailevi, ikili veya arkadaşlık ilişkileri, finansal, zihinsel, duygusal ve duyusal düzenimiz gibi hayatımızın her alanında dengede olmamızı isteyecektir.

2022 yılında, hayatımızda değiştirmeyi ve dönüştürmeyi istediğimiz durum veya olayları ertelemeden değişimleri gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Çünkü söz konusu değişimleri gerçekleştirdiğimizde bu yılın karanlık yanını aydınlığa çevirebiliriz. Bu sayede, dengede kalarak zor durumların üstesinden kolaylıkla gelebiliriz.

Şifanın Önemi

6 rakamının bir diğer getirisiyle insanlığa hizmetin ve şifanın çok yoğun olduğu ve paylaşıldığı bir döneme giriş yaptık. Dünya olarak iyileşmeye çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönem. Çünkü artık karanlıktan aydınlığa geçiş yapıyoruz. 2012 yılında başlayan büyük değişim, 2019 yılında covid-19 ile çok daha hızlandı. Bu zorlu dönemin ardından artık yepyeni bir çağa geçiş yapıyoruz. Ve tabi ki her zamanki gibi değişim sancıları ve acıları da beraberinde getiriyor. Bu sancı ve acıların ardında çok büyük şifa, aydınlık ve güzellikler bizleri bekliyor. Yeter ki biz, bizi karşılayacak durumları bilelim, farkında olalım. Bunların bilincinde olarak ve maneviyatımızı yükselterek yolumuza devam edelim.

2022’nin Olumsuz Yanları

Gelelim 6 rakamının berraberinde getirdiği olumsuzluğa. Kaybetme korkusu… Bu yıl özellikle kaybetme korkusunu da beraberinde getiriyor. Bu korku ile sınanacağımız bir yıl olacak. Meslek, aile, parai ikili ilişkiler gibi maddi ve manevi kaybetmekten korktuğumuz ne varsa her biriyle ilgili tek tek sınavlar vereceğiz. eğer bu olumsuzluğa takılı kalırsak hayatımızın her alanında dengesizlik yaşarız. Ciddi anlamda panik, korku,kaygı, endişe, despotluk ve bencillik yaşarız. Kıskançlık, acımasızlık ve merhametsizlik hep bir arada gelir. Bunları bilerek ve bunlara hzırlıklı olarak bu yılı geçirmeliyiz. Ve Vakit kaybetmeden neyi değiştimeniz gerekiyorsa o konuda çalışmaya başlamanızı öneriyorum.

Bir diğer dikkat etmemiz gereken konu da var olan, bize sunulan kaynakların ve nimetlerin kıymetini bilmek. Her gün sahip olduğumuz bu kaynaklar için şükrederek güne başlamalıyız. Burada belirtmem gereken önemli bir nokta var. Kaynakları dengeli ve dikkat ederek kullanmak kıtlı bilinci değildir. Aksine bize sunulana saygı duymak, hak gözetmek ve paylaşımcı olmaktır.

2022 ve Hint Felsefesi

Hepinizinbildiği gibi spiritüel yolculuklarda hint felsefesi önemli bir yer tutmaktadır. Ve bu felsefede her bir yıl nisan ayında başlamaktadır. Ve Hint felsefesinde 2019-2023yılları şu şekilde belirlenmiştir.

2019-2020 yılı: Hastalık yılı

2020-2021 yılı: Karanlık yıl

2021-2022 yılı: Karşıya geçiş yılı

2022-2023 yılı: Uğurlu yıl

Bizi her ne kadar biraz zor bir yıl beklese de umutsuz olmayalım. Umudumuzu kaybetmeden, içimizdeki güce sahip çıkarak, maneviyatımızı güçlendirerek bu yılın bizlere sunduğu güzellikleri, şansı ve uğuru fark ederek 2023 yılına geçiş yapabiliriz.

Niyetlerimizin, dileklerimizin ve arzularımızın gerçekleşeceği, sağlıklı bir yıl olsun.

Her ne olusa olsun dengee kalalım…

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir