Koruma Kalkanı Nasıl Yapılır?

Koruma kalkanı nedir?

Ne işe yarar?

Nasıl yapılır?

Ne kadar etkilidir?

Herkes yapabilir mi?

Hemen hemen her gün danışanlarımdan bu ve benzeri birçok soru gelmekte. Bu yazıda sizlerin de koruma kalkanıyla ilgili merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya çalışacağım.

Koruma Kalkanı Nedir?

Günlük hayatımızda farkında olmadan birçok olumsuz enerji saldırısına uğramaktayız. Bu saldırıların o an için farkına varmasak bile ilerleyen zamanlarda psikolojik ve fizyolojik sorunlarla ortaya çıkmaktadır. İşte koruma kalkanı veya koruma çemberi enerjisel bedenimizi veya bir diğer adıyla auramızı olumsuz enerji kalıplarından ve olumsuz varlıklardan korumak için adeta bir kalkan görevini görmektedir.

Neden Yapmalıyız?

Enerjisel boyutta auramızı ve çakralarımızı, fiziksel boyutta ise organlarımızı korumamız gerekmektedir. Çünkü bazen dışarıdan çok sayıda psişik saldırı gelebilmektedir. Bu saldırılar genellikle günlük yaşantımızda sıklıkla söz ettiğimiz nazar, büyü, sözel psişik saldırılar olabilir.

Bu evrende yalnız olmadığımızı, farklı birçok enerji türü ile yaşadığımızı biliyoruz. Bu farklı ve olumsuz enerji türlerinin enerjisel bedenimize yapışıp, parazit oluşturmalarını önlemek için de koruma çemberi oluşturmak önemlidir. Özellikle yüksek frekanslı ve aurası yüksek olan kişilerin enerjileri negatif enerjiler için çok caziptir. Negatif enerjiler, bu kişilerin enerjisinden beslenmek için auralarına tutnabilirler. Her koşulda ve ortamda koruma çemberi yaparak güne başlamak ve korunuyor olduğunuzun bilincinde yaşamınızı devam ettirmek daha güvenlidir.

Koruma Kalkanı Nasıl Yapılır?

Koruma çemberi yapmak için kullanılan bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlere psişik saldırılardan korunma yöntemleri yazımda da bahsetmiştim. Ancak bu yazıda benim de günlük hayatımda sıklıkla kullandığım ve danışanlarıma önerdiğim basit ama etkili yöntemlerden bahsedeceğim. Bahsedeceğim yöntemleri kalkan oluşturmak isteyen herkes kolaylıkla uygulayabilir.

Koruma Kalkanı
Gökkuşağı Işıkları ile Kalkan Oluşturmak

Gökkuşağı Işıkları ile Kalkan Oluşturmak:

Her bir spiritüel uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da imgeleme yöntemini uygulamak gerekmektedir. Bu uygulamayı ister ayna karşısında isterseniz de gözleriniz kapalı bir şekilde imgeleme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Evrenden gökkuşağı ışıklarını davet ediyorum. Bana çok güçlü, sağlam ve çelik gibi bir koruma kalkanı
oluşturmasına izin veriyorum.” Diyerek kendinizi gökkuşağından oluşmuş çok büyük bir küre veya
yumurtanın içerisinde hayal edin. Güvende, huzurlu ve mutlusunuz. Şükredin ve teşekkür edin.

Kalkan
Altın Işık ile Koruma Kalkanı Oluşturmak

Altın Işık Küresi ile Kalkan Oluşturmak:

Bir diğer yöntem olan Altın ışık Küresi ile kalkan oluştururken de imgeleme yönteminden faydalanabilirsiniz. Ancak imgeleme gücü kuvvetli olmayanlar ayna karşısına geçip uygulamayı yapabilirler. Kendinizi karşınızda hayal edin, “Koruma kalkanı oluşturmaya niyet ediyorum.” dedikten sonra “Evrenden gökkuşağı ışıklarını davet ediyorum. Bana çok güçlü, sağlam ve çelik gibi bir koruma kalkanı oluşturmasına izin veriyorum.” diyerek kendinizi gökkuşağından oluşmuş çok büyük bir küre veya yumurtanın içerisinde hayal edin. Güvende, huzurlu ve mutlusunuz. Şükredin ve teşekkür edin.

Koruma Kalkanı oluşturma ile ilgili hazırlamış olduğum videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir