Psişik Saldırılardan Korunmanın 4 Yolu

Bilinmezlik her zaman korkutucudur. Bu nedenle ‘psişik saldırı’ gibi bir terim ne yazık ki pek çok kişide korkuyu tetikler, bu üzücüdür çünkü korku yalnızca üzerinizdeki hakimiyetini artırır. Sizlere bu yazıda psişik saldırının ne olduğundan ve bu saldırılardan korunmak için uygulayabileceğiniz 4 yöntemden bahsedeceğim.

Pisişik saldırı
Psişik Saldırı

Psişik Saldırı Nedir?

Hepimiz sezgi ve psişik yeteneklerle donanmış olduğumuz için, çevremizde olumsuz niyetler olduğunda çoğu zaman hissedebiliriz. Herhangi bir kaynaktan yayılan negatif enerjiyi de çekebiliriz. Bu durum bitkin, depresif, endişeli ve bunalmış hissetmeyle sonuçlanabilir ve hatta birçok sağlık sorununa yol açabilir.

En temel tanımıyla ‘psişik saldırı’ bir bireyden veya bir kaynaktan başka bir kişiye çok yüksek frekansta negatif enerjinin yönlendirilmesidir. Bu yönlendirme durumu bilinçli veya bilinçdışı bir şekilde gerçekleşebilir. Öyle ki ‘psişik saldırı’ öke, nefret veya kıskançlık gibi durumlarda bile gerçekleşebilmektedir. Bu nedenle psişik saldırının birçok türü ve düzeyi olduğunu söylemek mümkün.

Psişik Saldırının Belirtileri Nelerdir?

Gün içerisinde çok sayıda psişik saldırıya maruz kalıyoruz. Bu saldırıların her bireyde gösterdiği belirtiler ise birbirinden oldukça farklı. Ancak psişik saldırıya uğradığınızı anlamanıza yardımcı olacak bazı işaretler vardır. En yaygın görülen belirtiler;

  • Korku,
  • Aşırı yorgunluk ve halsizlik,
  • Baş ağrısı,
  • Baş dönmesi,
  • Mide bulantısı,
  • Kabus görme,
  • Sebepsiz yere ve aniden yaşanan öfke patlamaları,
  • İleri düzeyde depresyon,
  • Sürekli kaygı halinde olmak.

Bu belirtilerden birini veya birkaçını sıklıkla yaşıyor veya hissediyorsanız psişik saldırıya maruz kalmış olma olasılığınız çok yüksek.

Psişik Koruma Yöntemleri

Psişik koruma, kişisel enerjiniz ile diğer insanların enerjisi arasında güçlü enerji sınırları belirlemek, sizin olanın sizin ve onların olanın onların olmasına izin vermek anlamına gelir.

Özellikle empatlar enerjiye karşı daha açık olduklarından bu tür negatif enerji saldırılarından çok daha fazla etkilenirler. Çünkü saldırılar öncelikle ‘aura‘ olarak adlandırdığımız enerji bedenimizde meydana gelir ve ardından fiziksel bedenimizde yukarıda bahsi geçen belirtiler ile kendini gösterir. Bu belirtileri yaşamadan psişik koruma yöntemlerini uygulamak mümkün.

1. Kristaller

Şifada yaygın olarak kullanımının yanı sıra kristaller çok güçlü psişik koruma kalkanı sağlar. Kristalleri psişik koruma kalkanı oluşturmaları için programlayabilirsiniz. Kristalleri ister evinizde bir köşede obje olarak kullanabilir isterseniz bedeninizde bir aksesuar olarak taşıyabilirsiniz.

2. Mantra

Merkezlenmiş, topraklanmış içsel benliğiniz uyum içinde olduğunuzda, doğal olarak korunursunuz. Koruma, genellikle enerjiniz düşük olduğunda, kasıtlı veya kasıtsız çok fazla olumsuzluğa maruz kaldığınızda gereklidir. Aşağıdaki koruma mantrasını ve mudrayı kullanmak, titreşiminizin düştüğünü hissettiğinizde korumanızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

Enerjinizi merkezlemek ve topraklamak için birkaç derin nefes alın. Baskın Bir elinizi yumruk yapın ve ‘Güvendeyim’ diyerek göğsünüze iki kez vurun. Bu mantra ve mudra kombinasyonu, vücudunuza koruma kalkanı olduğunu ve güvende olduğunu hatırlatır. Yaklaşık bir dakika veya titreşiminizin yükseldiğini hissedene kadar vurmaya devam edin.

3. Arınma

Yorucu, yoğun veya kendinizi halsiz hissettiğiniz bir günün ardından evinizi, enerji bedeninizi ve fiziksel bedeninizi arındırmak için birçok arınma ritüeli bulunmakta. Evinizde veya enerji alanınızda birikmiş olan negatif enerjilerden arınmak için adaçayı tütsüsü yakabilir veya evinizi sirkeli su ile silebilirsiniz. Enerji bedeninizde birikmiş olan negatif enerjilerden arınmak için iser sirkeli veya tuzlu su ile yıkanabilirsiniz. Bu sayede enerji ve fiziksel bedenlerinizde bulunan negatif enerjilerden arınabilirsiniz.

Bir diğer etkili arınma yöntemi ise uçucu yağlardır. Uçucu yağlar, özlerini oluşturan bitki veya çiçeğin titreşimini ve kolektif enerjisini taşır. Sizi ve evinizi diğer insanların negatif enerjisinden ve gelen psişik saldırılardan arındırır ve şifalandırır.

4. Koruma Kalkanı Oluşturmak

Psişik saldırılardan korunmanın en güçlü ve etkili yöntemlerinden birisi koruma kalkanı oluşturmaktır. İster ayna karşısında isterseniz imgeleme yöntemi ile koruma kalkanı oluşturabilirsiniz. Kendinizi karşınızda hayal edin, “Koruma kalkanı oluşturmaya niyet ediyorum.” dedikten sonra “Evrenden gökkuşağı ışıklarını davet ediyorum. Bana çok güçlü, sağlam ve çelik gibi bir koruma kalkanı oluşturmasına izin veriyorum.” diyerek kendinizi gökkuşağından oluşmuş çok büyük bir küre veya yumurtanın içerisinde hayal edin. Güvende, huzurlu ve mutlusunuz. Şükredin ve teşekkür edin.

Koruma kalkanı ile ilgili hazırlamış olduğum videoma buradan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir