Olumsuz Yeminlerin Etkisi

Farkında olmasak da günlük yaşamımızda yeminler, olumsuz yeminler ve anlaşmalar yapıyoruz. Bazen acı çekerek bazense bir anlık kızgınlıkla ağzımızdan çıkan sözcükler ve yeminler birer anlaşma olarak hayatımızda yer ediyor. Sözcüklerin gücü başlıklı videomda da belirttiğim gibi ağzımızdan çıkan her bir sözcük ve yemin hayatımızı değiştirme gücüne sahiptir.

Bu yazıda sizlere bugüne kadar farkında olarak veya olmayarak etmiş olduğunuz olumsuz yeminlerin etkilerinden, bu yeminleri ve anlaşmaları nasıl iptal edebileceğinizden bahsedeceğim.

Sözcüklerin Gücü

Sözcüklerimizi, yeminlerimizi ve anlaşmalarımızı olumlu bir şekilde kullandıysak hayatımızı olumlu yönde değiştiririz. Ancak günlük yaşamda olumsuz düşünmeye ve konuşmaya yatkın olmamız nedeniyle ettiğimiz olumsuz yeminler gelişimimizin, ilerlememizin, yaşamı kolaylıkla ve keyifle yaşamamızın önündeki en büyük engellerden biri haline gelmektedir.

Gerek yetiştirilme tarzı, gerek yaşanan travmalar ve farkında olmadan da olsa oluşturduğumuz korkular nedeniyle kullandığımız olumsuz sözcükler evrene birer uyarı ve masaj olarak iletilmektedir. Bu mesajlar aracılığıyla da bizler kendi gerçekliğimizi oluştururuz.

Önemli olan günlük yaşamımızda ettiğimiz olumsuz yeminlerin ve kullandığımız olumsuz sözcüklerin farkına varmaktır. Bu farkındalığı kazandıktan sonraysa dönüşümünüzü gerçekleştirmeniz bir o kadar kolay olmaktadır. Ben de bu farkındalığı kazandıktan sonra kendi spiritüel yolculuğum sırasında uzun bir dönem etmiş olduğum olumsuz yeminleri ve kontratları iptal etmek, bozmak için bir çalışma yaptım.

Sizlere daha önce iptal etmek başlıklı yazımda olumsuz düşünce ve sözcükleri kullandığınızı fark ettiğiniz anda nasıl iptal edebileceğinizi anlatmıştım. Şimdi de etmiş olduğunuz olumsuz yeminleri ve kontratları iptal edebilmeniz için uyguladığım bir çalışmadan bahsedeceğim.

Olumsuz Yeminleri Bozmak

Sizlere anlatacağım bu ritüeli günün istediğiniz her anında ve her yerde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ancak herkesin yaşam yolculuğunda deneyimlemesi gerekenler ve alması gereken dersler farklı olduğu için ritüeli kendi yaşam koşullarınıza göre değiştirebilir ve şifalanmaya izin verebilirsiniz.

“Yeminlerimi bozmaya niyet ediyorum. Ben herhangi bir yerde, zamanda, uzayda veya boyutta etmiş olduğum tüm acı çekme, yoksulluk, hastalık, güvensizlik, yetersizlik, sevgisizlik, yoksunluk, değersizlik, cezalandırma, evlilik yapmama, çocuk sahibi olmama, parasızlık ve işsizlik yeminlerimi iptal ediyorum, iptal ediyorum, iptal ediyorum. Beni bağlı tutan tüm düşük enerjileri serbest bırakıyorum. Sevgiye dönüşmesine izin veriyorum.

Şükürler olsun.

Teşekkür ediyorum.”

Konu ile ilgili olarak hazırlamış olduğum videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir