Titreşiminizi Yükseltmenin 10 Yolu

Her geçen gün artan enerji akışı ve bilinç seviyesini yakalayabilmek için titreşiminizi yükseltmek artık daha da önemli. Bugün sizlere pozitifliğinizi, ışığınızı ve sevginizi kısacası titreşiminizi artırmak için uygulayabileceğiniz 10 etkili yöntemden bahsedeceğim.

Titreşim Nedir?

Evrende var olan her varlık, nesne enerjiden oluşmaktadır. Bir kişinin, nesnenin, yerin veya düşüncelerin enerjisini belirleyen frekanslar ise titreşim olarak tanımlanmaktadır.

Olumsuz bir haber okuduğunuzda midenizde hissettiğiniz o yumruğa benzer hisler, biri ile tanıştığınızda o kişiden hiç hoşlanmamanız ve içinizden bir sesin sürekli olarak o kişiye karşı mesafeli olmanız gerektiğini söylemesi veya yavru köpek gördüğünüzde hissettiğiniz duyguların hepsi birer titreşimdir.

Titreşim Hızı

Her bir kişinin, canlının, nesnenin veya düşüncenin titreşim hızı birbirinden farklıdır. Bu farkı da “yüksek titreşim” veya “düşük titreşim” olarak ifade ederiz. Enerji gözle görülmez fakat sezgisel olarak hissedilebilir. Enerjiniz yüksek bir seviyede olduğunda daha mutlu, olumlu ve rahat hissedersiniz. Ancak düşük bir seviyede olduğunda depresif, karamsar, mutsuz, olumsuz ve kafanız karışmış hissedersiniz.

Her zaman aynı enerjiye sahip olamayabilirsiniz. Bu durum gün içerisinde dalgalanmalar gösterebilir. Çekim yasasından bildiğiniz gibi yüksek titreşime sahipken daha iyi ve olumlu şeyleri çekerken düşük titreşime sahip olduğunuzda olumsuzlukları kendinize çekersiniz. Bu durum yaşamınızın her alanını etkileyebilir. Fiziksel rahatsızlıklar yaşayabilir, para akışınız gerektiği gibi olmayabilir veya günlük yaşamınızda birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Enerjiniz yüksekse, arzu ettiğiniz olumlu, motive edici insanları hayatınıza çekme olasılığınız artar. Beklediğiniz iş fırsatları veya terfiler yağmur gibi yağabilir. Bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için çekim yasası ile ilgili yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer gün içerisinde kendinizi bunalmış, kafanız karışmış, yorgun ve karamsar hissederseniz enerjinizi yükseltmeniz gerekir. Önemli olan bu durumu fark etmek ve harekete geçmektir. Emin olun titreşiminizi yükseltmek ve hayatınıza güzellikleri çekmeniz çok kolay.

1. Şükran Duymak

Şükran duymak, titreşimi artırmanın en hızlı yollarından biridir. Gün sonunda, uyumadan önce ne için şükran duyduğunuza odaklanın. Aileniz, sevdikleriniz, işiniz, eviniz, güzel hava veya sağlıklı bir yaşam gibi her şey için şükran duyabilirsiniz. Düşük enerjili bir duygu yaşadığınızı hissettiğinizde, dikkatinizi şükran duyduğunuz şeylere yöneltip olumlu enerji seviyesine geçiş yapabilirsiniz. Şükran duyma bir alışkanlık haline getirildiğinde hayata bakış açısı olumlu yönde değişecektir.

2. Sevgi

Sevdiğiniz birini aklınıza getirin. Onu gözünüzde canlandırın ve nasıl hissettiğinize odaklanın. Bir hafiflik ve mutluluk benliğinizi ele geçirecek. Sevgi, varlığın en yüksek titreşen hallerinden biridir. Kalbinizi sevgiyle doldurun ve enerjinizin nasıl yükseldiğini fark edin.

3. Olumlu Düşünmek

Düşünceler nasıl hissettiğinizi etkiler. Düşünceleriniz aşırı derecede karamsar veya endişeliyse, bu duyguları sürdüren durumlara çekildiğinizi fark edebilirsiniz. Düşüncelerinizin gerçekliğinizi yarattığı fikrinde doğruluk payı büyüktür. Elbette ki zaman zaman olumsuz düşüncelere odaklanabilirsiniz. Ancak uzun süre bu olumsuz ve düşük titreşimli düşüncelere saplanıp kalmamalısınız.

4. Doğada Yürüyüş

Tüm varlıklara en iyi gelen şey doğadır. Güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın ve bolca hareket edin. Doğada yürüyüş yaparken telefonunuzu kapatabilir veya evde bırakabilirsiniz. Önemli olan doğayla yeniden bağlantı kurarak ruh halinizi değiştirebilirsiniz. Doğayla bütünleştiğinizde enerjinizin yükseldiğini fark edeceksiniz.

5. Meditasyon ve Yoga

Kendinizi içinde bulunduğunuz anda olmak için eğittiğinizde, gerçekle daha uyumlu bir şekilde rezone olursunuz. Geçmiş ve gelecek sadece zihninizdedir; tek gerçek içinde yaşadığınız andır. Meditasyon ve yoga yapmak sinir sisteminizi sakinleştirir, ruh halinizi iyileştirir ve daha büyük bir huzur duygusu yaratır ve enerjinizi yükseltir.

6. Kristaller

Kristaller, pozitif enerjiyi ve titreşimleri artırmaya yardımcı olmak için binlerce yıldır kullanılmaktadır. Ametist ve pembe kuvars gibi bağlantı ve sevgi ile ilgili şifalı taşları kullanabilirsiniz. Bileklik veya kolye gibi vücudunuzda taşıyabilir veya evinizde çeşitli alanlara yerleştirebilirsiniz. Kristallerle ilgili yazmış olduğum yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

7. Bağışlama

Kin veya nefret düşük titreşimli duygulardır. Bir kişiye karşı kin veya nefret beslemek sizin enerjinizi düşürecektir. Bu nedenle affetmek için çalışabilirseniz, kendinizi sürekli aşağıya çeken bu düşük enerjiden kurtarabilir ve enerjinizi yükseltebilirsiniz.

8.Daha Sağlıklı, Sürdürülebilir Yiyecekler

Mümkün olduğunda, gezegene zarar vermeyen sebze açısından zengin malzemeleri yemeye çalışın. En önemlisi, belirli yiyecekleri yemenin sizi nasıl hissettirdiğine dikkat edin ve pozitif titreşimler arayışınızın diyet mantığına dönüşmesine izin vermeyin. Bazen bu devasa çikolata kalıbı sizin için en yüksek enerjisel seçimdir. Vücudunuz için hangi yiyeceğin faydalı olduğunu en iyi siz bilebilirsiniz.

9. Yüksek Enerjili İlişkiler

Sizi aşağı çekmek yerine hayatınızdaki insanların sizi yukarı taşıdığından emin olun. Sizi seven ve destekleyenlerle, karşılığında sevdiğiniz ve desteklediğiniz insanlarla zaman geçirin. Bunlar, olumlu titreşimlerinizi ve ruh halinizi yükseltmenin güvenli ve etkili yoludur.

10. Cömertlik

Herhangi bir şeyde (sevgi, para) cimri veya açgözlü olduğunuzda, enerjiniz düşer ve kötü hissedersiniz. Aslında, mutluluğunuzu kendi dışınızdaki bir şeye bağladığınızda, bu size hissetmek istediğinizin tam tersini hissettirir. Cömert olun. Hayatınızda ne istiyorsanız onu diğerlerine sunun. Alma verme dengesi evren ve sizin enerjiniz için çok önemlidir. Ne kadar açık ve cömert olursanız olumlu enerjiler size geri döner.

Enerjiniz düşük olduğunda kendinizi çaresiz ve yalnız hissedebilirsiniz. Ancak bu gibi durumlarda en önemli şey enerjinizi yükseltmeye odaklanmaktır. Kendi enerjinizi yükselttiğinizde başkalarını da titreşimsel olarak yükseltirsiniz. Dünyanın kolektif bilincini bu şekilde yükseltmeye yardımcı olabilirsiniz.

Çekim yasası ile ilgili videomu buradan izleyebilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir