Evrenin İşaretlerini Anlamak

Evrenin işaretleri bir efsane mi yoksa gerçek mi? Günümüzde bazı kesimler için halen belirsizliğini koruyor. Bazen karşılaştığımız veya yaşadığımız olaylar hayatımızın akışını hiç beklemediğimiz şekilde değiştirebilir. Size bu yazıda evrenin işaretlerini nasıl anlayabileceğimizden ve bu işaretlerin neler olabileceğinden bahsedeceğim.

Evrenin İşaretlerini Nasıl Anlarsınız?

“İşaretleri nasıl tanıyorsunuz?” “Ya bu işaretler karşıma çıktığında onları fark edemezsem!” gibi ifadelerle çok sık karşılaşıyorum. Çoğu insan işaretleri fark edebilmek için özel bir yeteneğe veya özel bir bilgeliğe sahip olunması gerektiğini düşünüyor. Ancak evrenin işaretleri söz konusu olduğunda endişelenmeyi gerektirecek hiçbir durum söz konusu değil. Siz hazır olduğunuzda onlar size gelmeye başlayacaktır. Aslında bu işaretler hep yakınımızda olan ama bizim görmeyi seçmediğimiz işaretlerdir.

Evrenin işaretlerini fark edebilmek ve anlayabilmek için öncelikle onları görmeyi seçmeniz gerekir. Önemli olan inanmaktır. İkinci önemli nokta ise zihni sakinleştirmektir. Sürekli olarak işaretleri kovalarsanız gelmeyeceklerdir. Nasıl bir konu hakkında çok düşündüğümüzde enerjisini bağlarsak, görmek için işaretleri kovaladığımızda da aynı şey gerçekleşecektir. Bu nedenle akışa bırakmak en önemlisidir.

Evrenin Mesajları
Evrenin İşaretleri

Evrenin işretlerinin her biri benzersizdir ancak anlamsal olarak birkaçı ortaktır. Bu ortak işaretlerin bazılarını şöyle sıralayabilmek mümkün;

1. Rüyalar

Evrenin işaretlerinin en net iletildiği yer rüyalardır. Bilinçaltınız, evrende en derin köklere sahip olan ve mesaj almaya en açık olan parçanızdır.

İşaretler, mesajlar bilinçaltınızdan rüyalar yoluyla iletilir. Uyku sırasında, gönderilen mesajları fark etmek ve çözmek için bilinçaltınızı yeterince bağlantı kurarız.

2. Koku

Zihnimiz, hayatımız boyunca yaşadığımız bazı olayları veya bazı insanları kokularla ilişkilendirir. Zihninizde güçlü bir görüntü bırakan beklenmedik bir kokuyu alana kadar bu bağlantıların varlığından haberdar olmayabilirsiniz.

Alışkın olmadığınız kokuları kokladığınızda, evren size şu anda karşı karşıya olduğunuz bir durumla özel bir bağlantısı olan bir şeyi veya birini hatırlatmaya çalışıyor olabilir.

3. Tekrarlanan Olaylar

Hemen hemen her gün aynı şeyi yaşadığınız oldu mu hiç? Örneğin, gözlüğünüzü kaybettiğiniz, yanlışlıkla suyunuzu döktüğünüz, sürekli bir eşyanızı bir yerde unuttuğunuz veya ayağınızı çarptığınız oldu mu? Bu tür olaylar önemsiz gibi görünse de önemli mesajlar içeren işaretler olabilir. Bu mesajları ilk bakışta fark etmek zor olabilir.  

Sürekli olarak sol ayağınızı vuruyorsanız, vurduğunuz anda düşündüğünüz şeyi hatırlamaya çalışın. Düşündüğünüz olay, kişi veya durumla ilgili neden kendinizi cezalandırdığınızı sorgulayın.  

Sayılar
Evrenin işaretleri: Sayılar

4. Sayılar

Sayılar evrenin mesajlarını içeren en önemli işaretler olabilir. Günlük hayatımızda sıklıkla karşımıza çıkan sayılar önemli mesajlar içerir. Örneğin, sürekli olarak 14:03’te saate bakıyorsanız, 11:11, 12:12 gibi tekrarlayan zaman dilimine denk geliyor veya 12:21, 13:31 gibi yansıyan rakamlara denk geliyorsanız rakamların size söylemek istediklerine kulak verin.

Bu konuyla ilgili hazırlamış olduğum videoya buradan ulaşabilirsiniz.

5. Şarkı sözleri

Uyandığınızda zihninizde çalan parçaya dikkat ettiniz mi? Veya bir parçayı dinlediğinizde sizi çok etkilediğini fark ettiniz mi?

Bu şarkılar sizin yol göstericileriniz olabilir. Genellikle zihnimiz müzik ve duygularımız arasında bir ilişki kurar. Evren, size önemli bilgileri iletmek için belirli şarkıları, melodileri veya şarkı sözlerini kullanabilir.

6. Dikkatinizi Çeken Yeni Bir Kelime

Evren size belirli bir mesajı iletmek için sıra dışı veya yeni kelimeler kullanabilir. Anlamını bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaştığınızda veya uzun zamandır duymadığınız bir kelime duyduğunuzda bu, dikkat etmeniz gereken bir işaret olabilir.

7. Hayvanlar

Totem hayvanları yazımda ve videomda belirttiğim gibi evrenin mesajlarını gönderebileceği birçok yöntemi vardır ve bunların en önemlilerinden biri ise hayvanlardır.

Belirli bir hayvanın veya hayvan davranışının tekrar tekrar görülmesi, gerçekleşmemiş arzuların veya gelecek şeylerin güçlü bir işareti olabilir. Örneğin, sürekli olarak gökyüzünde uçan kuş sürülerini fark etmek, bir süre seyahat etme ve kaçma ihtiyacı hissettiğinizin bir işareti olabilir.

8. Hastalıklar

Hastalıklar da evrenini mesajlarını ilettiği bir diğer yoldur. Terfi alacağınız veya iş değiştirmek için gideceğiniz bir toplantı öncesi hasta olmuş ve toplantıya katılamayacak olabilirsiniz. Bu evrenin size yavaşla, gelecek olaylar senin için uygun değil deme şeklidir. Bu tür olumsuzluklar kötü gibi görünse de sizi daha ileride yaşanacak büyük kötülüklerden, felaketlerden koruyabilir.

9. Eşzamanlılık

Şüphesiz hepimiz birini düşündüğümüzde o kişiyle telfon veya karşılaşma gibi yöntemlerle iletişim kurmuşuzdur. Veya bir arkadaşınızı aradığınızda “Ben de tam seni düşünüyordum. Bu kadar olur!” gibi bir tepki almışsınızdır.

Bu tür tesadüfler evrenin size doğru yolda olduğunuzu gösterdiği işaretlerdir. Düşüncelerinizin veya eylemlerinizin gelecekteki gerçekliğinizle mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu size doğrulamanın evrenin yoludur.

Gördüğünüz gibi evrenin işaretleri her türlü formu alabilir. Sadece dinlemeniz gerekiyor. Yeter ki geldiğinde görmeyi ve dinlemeyi seçin. Bir işaret olup olmadığından şüphe etmeyin. İç sesiniz onun bir işaret olduğunu bilecektir. Hangi işaretin sıklıkla size geldiğine dikkat edin. İşaretleri ve mesajları görüp, kabul edebildiğiniz keyifli bir yaşam sizi bekliyor…

Danışmanlık ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu – Whatsapp – Telefon ile Arama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir